"Wat ik prettig vind is dat de leerkrachten op de Waayer oog hebben voor het individu. De ontwikkeling van elk kind staat voorop."

Het team van de Waayer Wadenoijen bestaat uit gecertificeerde Daltonleerkrachten en Daltondirectie.

Foto's volgen binnenkort!

Naast telefonisch via 0344-661527 kan u ons bereiken via onderstaande e-mail adressen:

 

Yolande Tijssen-Plug y.tijssen@opo-r.nl
Erik Hakkert e.hakkert@opo-r.nl
Emine Gökdemir e.gokdemir@opo-r.nl
Sandra Heideman s.heideman@opo-r.nl
Janneke Salet-Rouwet j.salet@opo-r.nl
Barbara Banis b.banis@opo-r.nl
Carly du Bois c.dubois@opo-r.nl
   
Intern Begeleider Sandra Rolvink ib.waayer-w@opo-r.nl
Directie  Barbara Banis directie.waayer-w@opo-r.nl